Hotline
+905418453815

Satış ve Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi

Pazarlama eğitimi günümüzde firmaların bu alanda çalışan personellerini daha kaliteli ve alanında uzman bireyler haline getirmeyi amaçlayan Üniversite Onaylı eğitim programıdır.

Canlı Chat Etkin
Satın Al

SATIŞ VE PAZARLAMA UZMANLIĞI EĞİTİMİ

Satış ve Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi ile kursiyerlerin çağdaş pazarlama yaklaşımlarını ve teknolojilerini öğretmek, bu konuda uygulama yapmalarını sağlamak ve bu kurstaki eğitim faaliyetini tamamlayan kursiyerlere meslek edindirme ve istihdam imkanı yaratmaktır. Pazarlama eğitimi günümüzde firmaların bu alanda çalışan personellerini daha kaliteli ve alanında uzman bireyler haline getirmeyi amaçlayan Üniversite Onaylı eğitim programıdır. Pazarlama bakış açısını benimseyerek işinizi BÜYÜTMEYE hazır olmalısınız! Ancak çok çalışmaya ve diğer pazarlama yöneticilerinden farklı bir bakış açısı kazanmaya hazır olmalısınız. Pazarlama değişiyor ve değişen pazarlamada öne çıkan olgu olağanı farklılaştırmaktır. Bu eğitimde olağanı nasıl farklılaştırabileceğinize yönelik bilgi, teknik, yöntem ve becerileri öğreneceksiniz.

Bu eğitimin amacı pazarlamanın prensiplerini öğretmenin yanı sıra en etkili şekilde müşterilerinizi kazanma, mutlu etme ve kalıcı olmalarını sağlamak ve sürdürülebilir bir getiriyi elde etmek için kendisini geliştirmek isteyen herkese en etkili yöntemlerle pazarlamayı öğretmektir. Pazarlamanın temel prensiplerini ve bir pazarlama problemine nasıl yaklaşmanız gerektiğin bu eğitimde tüm boyutlarıyla göreceksiniz. Pazarlama çok kapsamlı bir bakış gerektiren ve etraflıca düşünülmesi durumunda işletmelere katkıda bulunan bir yetkinliktir. Farklı bir bakış açısı kazanacaksınız.

Satış Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programına Kimler Katılabilir? Üniversite öğrencileri, pazarlama bölümünde çalışanlar, satış işinde çalışanlar Kendi işletmesinin sahibi olanlar, finans yetkilileri, insan kaynakları yöneticileri Satış ve Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi Sertifika programına katılabilir. Öğrenecekleriniz; • Pazarlama bilimiyle ilgili prensipleri ve iş hayatında geçerli pazarlama ile ilgili stratejik ve taktiksel yaklaşımları. • Popülasyonu kitlelere ayırırken kullanılacak yaklaşımları ve metotları. • Hedef kitle seçerken başvurulacak yöntemleri. • Bireylerin ürün veya hizmet seçerken kullandıları yaklaşımlara göre ürün veya hizmetlerin konumlandırılmasını. • 4P ve 4P’nin temsil ettiği bakış açısını. • Ürün kirterleri ve ürünü tanıtırken ortaya konması gereken DEĞER TEKLİFİ kurgusunu. • Rakip analizi ve seçeneği çok olan müşteriler karşısında kullanılacak konvansiyonel olmayan stratejileri. • Değer teklifini aktarırken kullanılacak metodu (A.I.D.A.). • Fiyat Stratejiler, Fiyat elastisitesi, Fiyatlama yöntemleri ve Fiyatın kârlılık üstündeki etkilerini. Müfredat Pazarlamanın Tanımı Pazarlamanın Eylemleri Pazarlama Karması Kavramı Pazarlama Yönetimi Pazarlama Yönetimi Kavramı Pazarlamanın Çevre Koşulları Pazarlama Sistemleri Pazar kavramı Pazar Türleri Hedef Pazarın Seçimi Uluslararası Pazarlar